1996 senesinden bu güne kadar taşımacılık hizmetleri ile ses, ???kland?rma ve organizasyon firmalarının sorunsuz ortağı olduk. Bu bize zamanında ve kesintisiz yol tecrübesini kazandırdı. Gün geçtikçe büyüyen firmamız sahne,  podyum,  film dizi teknik ekipman taşımacılığı ve evden eve, catering firmalarınıda bünyemize katarak hizmetlerimize devam etmekteyiz. Taşınacak tüm değerli eşyaların, cihazların ve ekipmanların hasarsız olarak istenilen yere taşınmasını sağladık. Hava şartları ne olursa olsun hizmet için yanınızdayız. Müşterilerinin beklenti ve ihtiyaclarına en üst kalite düzeyinde cevap vermek, daima kaliteyi ön plana çıkarmak amacındayız. Uzun mesafelerde karayolu en iyi bilen şöförler hizmetinizde olacaktır. Yükünüze en uygun hacimli aracı bizde bulabilirsiniz.

   7 / 24 günün her saati araç temini taşımacılıkta lider firmamız ile hizmetinizdeyiz. Taşınacak yükü hazırlayın biz sizin için taşırız.

Copyright © 2007 EFE Taşımacılık
Tasarım | www.biriki.net
 Ziyaretçi Sayısı :
efe, efe, efe nakliyat, efe nakliyat, ses ışık, ses işik, ses isik, ses-ışık, turizm, podyum, dekor, catering, ses işik tasımacılıgı, ses ışık tasımacılıgı, turizm tasımacılıgı, podyum tasımacılıgı, dekor tasımacılıgı, catering tasımacılıgı, ses-işik, turizm, podyum, dekor, catering, ses isik taşımacılıgı, ses ısık taşımacılığı, turizm taşımacılığı, podyum taşımacılığı, dekor taşımacılığı, catering taşımacılığı, evden eve, evdeneve, evden, eve, nakliye, nakliyat, taşımacılık, taşımacılığı, tasimacilik, tasimaciligi, sehir, sehirden sehire, şehirde, şehir, şehirden şehire, avrupa, yurdun her yanı, araba, kamyon, nakliye, Türkiye'nin her yerine, ilden ile, www.efetasimacilik.com, ev, banka, turkcell, telsim, efe nakliye,